SLALOM-SPORT SKI & BIKE SERVICE
– serwis narciarsko-rowerowy
– centrum nart i rowerów używanych

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym, w której przelewamy swą pasję do sportu na naszych klientów wspierając ich w uprawianiu sportów zimowych oraz letnich. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem przy doborze sprzętu ale też podczas napraw i konserwacji które przeprowadzamy.

 

Tomasz Pindycki – właściciel firmy

Absolwent AWF Katowice – fizjoterapia, Instruktor Narciarstwa SITN PZN, trener tenisa, miłośnik aktywności na świeżym powietrzu, właściciel Zabrzańskiej Szkoły Narciarskiej SLALOM.


Naszą największą zaletą jest rodzina. Ja i moi trzej synowie tworzymy zgrany zespół, na który zawsze można polegać.


Drugą częścią naszej działalności jest Zabrzańska Szkoła Narciarska SLALOM, w której wyszkoliliśmy dziesiątki zawodników-amatorów ścigających się z czołówką polskich a nawet zagranicznych narciarzy. Stale prowadzimy szkolenia podstawowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych a także seniorów. Nasze kwalifikacje i utrzymany wysoki poziom potwierdza przyznana nam licencja przez Polski Związek Narciarski. SPRAWDŹ >>>

Aktualnie nasz punkt działa nieprzerwanie od 2005 roku i mieści się w Zabrzu ul. Wolności 165A. Posiadamy w swojej ofercie największy wybór rowerów i nart używanych w mieście, natomiast możemy zaproponować sprzęt większości wiodących producentów sprzętu letniego jak i zimowego, których jesteśmy przedstawicielem.

Zobacz naszą ofertę >>>